Föremål som liknar akvarell Vinterlandskap
8117 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2023
1045 Akvarell
Såld: 5.600 kr
Såldes den 12 december 2022
5292 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 24 januari 2022
9014 Akvarell
Såld: 1.600 kr
Såldes den 1 november 2021
1017 Akvarell
Såld: 5.000 kr
Såldes den 29 mars 2021
9282 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 9 december 2019
1137 Akvarell
J Johansson, Vinterlandskap, signerad. 25x45
Såld: 100 kr
Såldes den 25 mars 2019
6021 Akvarell
Birger Borman, vinterlandskap, 1944,39x29
Såld: 100 kr
Såldes den 25 februari 2019
7134 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 7 januari 2019